– Polska kolej przyspiesza i to bardzo. Potężny program modernizacyjny sprawia, że na torach pojawia się coraz więcej nowego lub unowocześnionego taboru, zapewniającego lepszy komfort podróżowania. Cieszy mnie ogromnie, że Przemyśl jest jednym z ważniejszych elementów tych zmian – powiedział podczas konferencji prasowej na dworcu PKP w Przemyślu minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Obok niego obecni byli m.in. prezes PKP Intercity Marek Chraniuk oraz były Marszałek Sejmu RP, przemyślanin poseł Marek Kuchciński. Spotkanie było poświęcone kolejnym inwestycjom na kolei, ale także zwiastunem nowego rozkładu jazdy, który wszedł w życie 12 grudnia br.[paywall]
– Coraz bogatsza oferta połączeń międzynarodowych dla Podkarpacia rozwijana jest już od kilku lat. Przełomem było uruchomienie w grudniu 2016 roku bezpośredniego połączenia Przemyśla z Kijowem. Realizowane jest ono przez Ukraińskie Koleje szybkimi składami Hyundai Rotem. To był strzał w dziesiątkę. Po ponad dwóch latach świętowano odjazd milionowego pasażera – powiedział poseł M. Kuchciński.
5 lat temu, przy okazji konferencji Europa Karpat w Krasiczynie i Przemyślu, minister infrastruktury A. Adamczyk rozmawiał z ministrem infrastruktury i transportu Ukrainy oraz parlamentarzystami o rozwoju tej części Europy i komunikowania się nie tylko w Polsce, ale z całą Europą. Padła propozycja, aby uruchomić oczekiwane połączenia kolejowe, z których dawniej Przemyśl słynął, w stronę Odessy i Kijowa. Niedługo po tym ruszył bezpośredni pociąg z Przemyśla do Kijowa. Pod koniec 2019 r. łatwiejsze stały się podróże do Czech i Austrii dzięki uruchomieniu pociągów jeżdżących m.in. do: Ostrawy, Wiednia i Grazu.
M. Kuchciński przypomniał również o rodzącej się kilka lat temu idei połączenia kolejowego z Kijowa, przez Przemyśl, do Paryża. – Mam nadzieję, że nie jest to tylko marzenie, ponieważ najnowsze propozycje PKP Intercity idą we właściwym kierunku. Przemyśl jest świetnym przykładem rozwoju polskich kolei – stwierdził M. Kuchciński.
Prezes PKP Intercity M. Chraniuk pochwalił się, że od 12 grudnia br. rozpoczęło funkcjonowanie nowe połączenie Przemyśl – Berlin, a pociąg ten jest skorelowany z kursami z Przemyśla do Lwowa. Poinformował także, iż nowy rozkład jazdy PKP Intercity zwiększa liczbę połączeń do różnych stacji w Polsce z Rzeszowa z 9 do 14, a z Przemyśla z 7 do 13.
– Zwiększenie liczby pociągów nie byłoby możliwe, gdyby nie zakupy nowego taboru. W nowym rozkładzie jazdy na wielu trasach został skrócony czas przejazdu. Na przykład przejazd między Rzeszowem a Katowicami został skrócony z czterech do trzech godzin. Zwiększyła się również liczba pociągów międzynarodowych, między innymi z Przemyśla kursować będą dwa pociągi do Kijowa, jeden do Odessy. To wszystko wpływa na liczby. W 2016 roku mieliśmy około 30 milionów pasażerów, w 2019 roku było to prawie 50 milionów osób – stwierdził M. Chraniuk.
Prezes PKP Intercity zapowiedział, że liczba kursów pociągów na Podkarpaciu będzie się systematycznie zwiększała do 2030 r. Pojawi się w najbliższym czasie m.in. połączenie z Przemyśla do Warszawy przez Radom, więcej pociągów będzie również na trasie z Rzeszowa do Krakowa.
M. Chraniuk zapewnił, że spółka do 2030 r. wyda 2,6 mld zł na stacje postojowe. Powstaną one w 17 miejscowościach w kraju. Jedna z nich zlokalizowana ma być na stacji Przemyśl – Bakończyce. – To miejsce, gdzie pociągi będą przeglądane nie tylko pod względem technicznym, ale będzie tam też myjnia, również tam będzie się odbywał cały proces przygotowywania pociągu. To jest ważne dla pasażera, dlatego musimy tę gałąź rozwijać – powiedział.
Na stacji Przemyśl – Bakończyce powstanie m.in.: całoroczna myjnia pociągów oraz hala napraw wraz z zapleczem. Obecnie trwa projektowanie tej stacji. Z deklaracji M. Chraniouka wynika, że niedługo ogłoszony zostanie przetarg na zrealizowanie tej inwestycji. Stacja postojowa ma powstać do końca 2023 r., koszt inwestycji to ok. 200 mln zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze