Zgodnie z przewidywaniami nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu został Andrzej Paniw. Dzisiaj, 16 czerwca br., przedstawił go załodze wicemarszałek województwa podkarpackiego, przemyślanin, Piotr Pilch.
Wybór nowego szefa przemyskiego WORD-u trwał wiele tygodni. Już 24 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyły się przesłuchania kandydatów. Wśród chętnych do zajęcia fotela tej instytucji byli: Mariusz Kołodziej, pełniący obecnie obowiązki dyrektora tej placówki, egzaminator z 17-letnim stażem pracy w WORD, członek Prawa i Sprawiedliwości; Wiesław Bednarz – jeden z egzaminatorów WORD w Przemyślu; Mariusz Król – zastępca wójta w Urzędzie Gminy w Orłach, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych w 2024 r., członek zarządu okręgowego PiS w Przemyślu oraz Andrzej Paniw – sekretarz zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyśl, mający ponad 10-letnie doświadczenie w pracy administracyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu z racji bycia m.in. pełnomocnikiem rektora ds. ochrony informacji niejawnych. I to on właśnie – zgodnie z przewidywaniami – został nowym dyrektorem WORD. Umowa na kierowanie tym ośrodkiem została podpisana na rok.
A. Paniw zastąpił p.o. obowiązki dyrektora M. Kołodzieja, który wraca do egzaminowania kandydatów na kierowców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze