Anna Brzyska, 17-letnia uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zakwalifikowała się do reprezentacji Polski i zagra w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy do lat 21 w Cluj-Napoce. Zawody w Rumunii potrwają od 14 do 18 września br.
Tenisistka stołowa z Jarosławia wystąpi we wszystkich trzech konkurencjach – w singlu, deblu z Zuzanną Wielgos i mikście z Szymonem Kolasą. Kilka tygodni temu A. Brzyska wraz z koleżankami z reprezentacji Polski zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorek w Belgradzie.
Z kolei rok temu w Varażdinie uczennica jarosławskiej SMS, kierowanej przez Kamila Dziukiewicza, wywalczyła dwa brązowe medale ME Juniorek – w deblu z Zuzanną Wielgos i mikście z Samuelem Kulczyckim.
Warto dodać, że w poprzednim sezonie ligowym Anna (na zasadzie wypożyczenia) grała w pingpongowej kobiecej superlidze w barwach Akademii Zamojskiej Zamość, w nadchodzącym sezonie będzie reprezentować zespół AZS PWSiP Łomża.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze