Reklama

Anna Brzyska wystąpi w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy

Anna Brzyska, 17-letnia uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zakwalifikowała się do reprezentacji Polski i zagra w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy do lat 21 w Cluj-Napoce. Zawody w Rumunii potrwają od 14 do 18 września br.

Tenisistka stołowa z Jarosławia wystąpi we wszystkich trzech konkurencjach – w singlu, deblu z Zuzanną Wielgos i mikście z Szymonem Kolasą. Kilka tygodni temu A. Brzyska wraz z koleżankami z reprezentacji Polski zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorek w Belgradzie.

Z kolei rok temu w Varażdinie uczennica jarosławskiej SMS, kierowanej przez Kamila Dziukiewicza, wywalczyła dwa brązowe medale ME Juniorek – w deblu z Zuzanną Wielgos i mikście z Samuelem Kulczyckim.

Warto dodać, że w poprzednim sezonie ligowym Anna (na zasadzie wypożyczenia) grała w pingpongowej kobiecej superlidze w barwach Akademii Zamojskiej Zamość, w nadchodzącym sezonie będzie reprezentować zespół AZS PWSiP Łomża.

Reklama

 


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama