Reklama

Anna Brzyska zagra w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata!

Miło nam poinformować, że zawodniczka Kolpinga Jarosław, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, otrzymała powołanie do juniorskiej reprezentacji Polski w tenisie stołowym. Wspólnie z koleżankami wystąpi w biało-czerwonych barwach Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, które od 4 do 11 grudnia br. rozegrane zostaną w Tunezji.

To wielki zaszczyt dla zawodniczki z naszego regionu i duma dla jej wychowawców i trenerów. Przygotowując się do tej prestiżowej imprezy, A. Brzyska zagra w listopadzie br. w międzynarodowych turniejach z cyklu WTT Youth Contender na Węgrzech i Słowacji. Niezwykle utalentowana 17-latka będzie rywalizować w węgierskim Szombathely od 3 do 5 listopada br. W zmagania odbywać się będą tylko w singlu. Podobnie będzie także od 7 do 9 listopada br. w Senec na Słowacji.

Warto dodać, że na Słowację wybiera się także 16-letni Alan Kulczycki z Oxynet Jarosław. Zawody do lat 17 i 19 zaplanowane są w terminie od 11 do 13 listopada br.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama