Miło nam poinformować, że zawodniczka Kolpinga Jarosław, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, otrzymała powołanie do juniorskiej reprezentacji Polski w tenisie stołowym. Wspólnie z koleżankami wystąpi w biało-czerwonych barwach Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, które od 4 do 11 grudnia br. rozegrane zostaną w Tunezji.
To wielki zaszczyt dla zawodniczki z naszego regionu i duma dla jej wychowawców i trenerów. Przygotowując się do tej prestiżowej imprezy, A. Brzyska zagra w listopadzie br. w międzynarodowych turniejach z cyklu WTT Youth Contender na Węgrzech i Słowacji. Niezwykle utalentowana 17-latka będzie rywalizować w węgierskim Szombathely od 3 do 5 listopada br. W zmagania odbywać się będą tylko w singlu. Podobnie będzie także od 7 do 9 listopada br. w Senec na Słowacji.
Warto dodać, że na Słowację wybiera się także 16-letni Alan Kulczycki z Oxynet Jarosław. Zawody do lat 17 i 19 zaplanowane są w terminie od 11 do 13 listopada br.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze