Policjanci zauważyli płonący na poboczu samochód. Udzielili pomocy mężczyźnie, który wydostał się z pojazdu.
Dzisiaj rano, 19 września, przed godz. 6, policjanci z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie na poboczu drogi w Brzozowcu zauważyli płonące audi. Obok stał mężczyzna.
Jak podaje KPP Sanok: "Funkcjonariusze natychmiast ruszyli z pomocą. Okazało się, że 61-letni kierujący w trakcie jazdy zauważył dym i ogień wydobywające się z deski rozdzielczej. Zatrzymał samochód i wydostał się na zewnątrz przez okno, ponieważ miał trudności z otworzeniem drzwi. W trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna osunął się na ziemię."
Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie oraz straż pożarną. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń.
Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze