W ostatnich dniach z pogodą różnie bywało. Ale w sobotę, 14 maja br., w Przemyślu było pięknie i słonecznie. Wyglądało na to, że błogosławiony August Czartoryski czuwał nad wszystkim. Bo przecież ta impreza była też ku jego czci... Kolejna edycja „Augustiady” na terenie salezjańskiej parafii pw. św. Józefa nie mogła się więc nie udać. Dziesiątki atrakcji, sportowe emocje, wspaniała muzyka przyciągnęły setki uczestników.
W dzisiejsze popołudnie przy parafii pw. świętego Józefa – Salezjanie wszystko się zgadzało. Znakomita pogoda, ogrom atrakcji, setki uśmiechów, radość młodszych i starszych… Kolejna edycja Augustiady po raz kolejny przyciągnęła tłumy przemyślan.
Kto był, wie, jak błyskotliwa była to impreza. Kto nie był, może tylko żałować. Przez kilka godzin było tyle atrakcji, że… wymienianie ich wszystkich mija się z celem. Żyła scena ulokowana przy szkole, żyło boisko ze sztuczną nawierzchnią tuż obok, żył plac przed sceną.
Głównymi organizatorami imprezy była parafia pw. świętego Józefa – Salezjanie na czele z proboszczem ks. Wiesławem Wilkoszem, Zespół Szkół Salezjańskich, Zarząd Osiedla „Salezjańskie”, Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny w Żurawicy oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu. Kawał dobrej roboty wykonali także radni Rady Miejskiej w Przemyślu: Maciej Kamiński, Janusz Zapotocki, Stanisław Surma, Piotr Krzeszowski i Grażyna Stojak. Tradycyjnie swoje „trzy grosze” do powodzenia imprezy dołożyła poseł Anna Schmidt.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze