Reklama

Autobus przewożący dzieci wylądował w rowie. Pomogli funkcjonariusze SG

04/12/2023 12:40

W piątek, 1 grudnia na drodze pomiędzy Folwarkami i Niemstowem autobus wiozący dzieci wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Pierwsi z pomocą przybyli funkcjonariusze Straży Granicznej z Lubaczowa.

Autobusem – oprócz kierowcy – podróżowało sześcioro dzieci. Mundurowi pomogli się im wydostać z pojazdu i do momentu przyjazdu kolejnych służb zapewnili im bezpieczeństwo.

Hospitalizacji wymagała 13-letnia dziewczynka, którą przewieziono do szpitala w Lubaczowie.

Uważajcie na siebie na drogach. Pogoda nadal nie sprzyja.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama