Reklama

Automobilowy raj(d) w stylu retro [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy Jarosławia i okolic nie mają prawa się nudzić. Po porywającym Jarmarku Jarosławskim na płycie Rynku przyszedł czas na imprezę równie wyjątkową. Siódmą rundę Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych.

Główna arena imprezy, czyli jarosławski Rynek stał się automobilowym rajem w stylu retro. Rajem dla miłośników czterech kółek (choć nie tylko). Takiej imprezy, w tak wyjątkowym klimacie, z taką liczbą zabytkowych aut, zorganizowaną z pompą na terenie aż dwóch powiatów, nie było w naszym regionie od dawna. Nasza redakcja była jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.

Automobilklub Doliny Sanu, dzięki współpracy i pomocy ze strony: burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza, starosty jarosławskiego Kamila Dziukiewicza, starosty przeworskiego Dariusza Łapy, burmistrza miasta i gminy Pruchnika Stanisława Kłopota oraz wójta gminy Roźwienica Tomasza Kuda, przygotował nie lada gratkę dla miłośników oldschool’wych automobilów.

Reklama

 

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/09/2024 20:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama