To już ostatnie momenty, aby zachwycić się pięknem Bieszczadów. Naprawdę warto! Zobacz zdjęcia wyjątkowej bieszczadzkiej jesieni, mieniącej się wieloma kolorami, odcieniami i wspaniałymi spektaklami tańca światła i cienia.
Chyba nie ma człowieka, który choć raz nie słyszał słynnego powiedzenia: „Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady!” Po co? To absolutnie magiczne miejsce, pełne różnorodności. Tak przyrodniczej, jak i kulturowej. To miejsce, gdzie nie dotarła jeszcze destrukcyjna „przemysłowa” myśl i ręka człowieka. To miejsce, gdzie często nie ma zasięgu telefonii komórkowej, a dominuje dzika przyroda, bezkresne i puste przestrzenie i zapach czystego, górskiego powietrza... Kto raz odwiedził te góry, ma ochotę wracać tam zawsze.
Dobrem niezaprzeczalnym dla mieszkańców naszego regionu jest bliskość Bieszczadów. Naprawdę warto! Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze