Zbliżamy się do połowy wakacji, ale to nie koniec letnich przygód. Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy na Błoniach w Przemyślu przygotowała fantastyczną propozycję na gorące dni.
Plac zabaw przy ul. Zielińskiego 23 w Przemyśl otwarty od poniedziałku do piątku
w godzinach 13:00–19:00
(tylko przy ładnej pogodzie)
Co na Was czeka?
Darmowe ślizgawki
Dmuchany statek
Basen z kulkami
Ślizgawka z basenem
Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do wspólnej, beztroskiej zabawy!
Wstęp całkowicie darmowy – wystarczy dobry humor i chęć do zabawy

– Dzieci nadal mogą korzystać i korzystają z różnych gier i zabaw. Z racji złej pogody od 20 sierpnia nie ma już basenu, zjeżdżalni i dmuchańców. Plac jest jednak otwarty do końca sierpnia. Wszystkich serdecznie zapraszamy
Reklama
– przekazuje proboszcz parafii NMP Nieustającej Pomocy na Błoniach w Przemyślu ks. prał. Stanisław Ożóg.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze