Ubijanie masła, ubijanie piany czy rzut wałkiem to jedne z ciekawszych konkurencji, w jakich można było wziąć udział podczas tegorocznego Gminno-Dekanalnego Święta Plonów w Krowicy Samej. Nie zabrakło naturalnie konkursu na najpiękniejszy dożynkowy wieniec i najlepszy chleb oraz towarzyszących dożynkom tańców i śpiewów.
Początek września, czyli powrót do szkoły, w gminie Lubaczów zbiegł się z tradycyjnym świętem plonów. Uroczystości zainaugurowała msza święta dziękczynna, odprawiona w kościele w Krowicy Samej pod przewodnictwem ks. kan. Andrzeja Stopyry – dziekana dekanatu lubaczowskiego – z udziałem proboszcza miejscowej parafii ks. Krzysztofa Wawszczaka, proboszcza parafii w Baszni Dolnej ks. dra Leszka Bruśniaka oraz proboszcza parafii w Załużu, kapelana rolników ks. dra Tadeusza Maciejki.
Po eucharystii przeniesiono się na plac dożynkowy przy SP w Krowicy Samej, gdzie przybyłych powitała prowadząca imprezę Marta Tabaczek – szefowa Gminnego Ośrodka Kultury. Wśród gości nie zabrakło parlamentarzystów, przedstawicieli władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich, a także reprezentantów służb mundurowych i lokalnych instytucji oraz organizacji, jak również rolników, pszczelarzy, sadowników, przedsiębiorców i mieszkańców powiatu.
Wstępem do dzielenia się dożynkowym chlebem było przekazanie go wraz ze snopkiem żniwnym na ręce gospodarza gminy Lubaczów Wiesława Kapla i jego małżonki. Ten poczęstował nim zebranych, a w czynnościach tych towarzyszyli mu: starostowie dożynkowi gminni Elżbieta Jędrys (Basznia Dolna) i Jacek Ważny (Hurcze); starostowie dożynkowi sołeccy Małgorzata Nowosiadło i Janusz Furgała, a także sołtys Krowicy Hołodowskiej Janusz Furgała oraz przewodnicząca KGW w Krowicy Samej Małgorzata Głuszek.
Po tym symbolicznym otwarciu święta dożynkowe tańce i śpiewy zapoczątkował Zespół Pieśni i Tańca „Kresy”[paywall].
Była naturalnie okazja do podziękowania rolnikom i sadowników za ich ciężką pracę, a kołom gospodyń i klubom seniora za przecudne dożynkowe wieńce, które startowały w konkursie na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy”. Rywalizacja rozegrała się w gronie 22, a tytuł najpiękniejszego przyznano temu wykonanego przez KGW Szczutków. Drugą lokatę zajął wieniec KGW Budomierz, a trzecią KGW Krowica Hołodowska. Na wyróżnienia zasłużyły zdaniem jurorów wieńce KGW Lisie Jamy i KGW Bałaje.
Z kolei do konkurencji na „Najlepszy chleb” zgłoszono 28 wypieków. Wygrał bochen KGW Szczutków. Zdaniem komisji, oceniającej zastosowanie tradycyjnej receptury, wygląd, aromat, smak i strukturę pieczywa, na drugie miejsce zasłużył wypiek KGW Basznia Górna, zaś na trzecie KGW Budomierz. Wyróżnienia zgarnęły KGW Piastowo i KGW Lisie Jamy.
Na dożynkach nie zabrakło i innych konkurencji, jak: ubijanie masła, piany czy rzucania wałkiem. Dla chętnych przygotowano warsztaty kulinarne, rękodzielnicze i artystyczne, a najmłodszych zaproszono na plac zabaw.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze