Reklama

Będą nowe przejścia dla pieszych

16/09/2021 08:03

Powiat przeworski do końca przyszłego roku planuje wybudować lub przebudować 5 przejść dla pieszych na swoim terenie. Prace będą prowadzone w: Rudce, Zarzeczu, Świętoniowej, Adamówce i Sieteszy.

Powiat pozyskał na ten cel 721 tys. zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Ostatnio rada zabezpieczyła wkład własny na realizację przedsięwzięcia w łącznej wysokości 180 tys. zł.

Skąd potrzeba wydatkowania aż 900 tys. zł na „wymalowanie pasów”?

Jak się okazuje, projekt przewiduje, że w okolicach[paywall] przejść położone zostaną nowe chodniki. Same przejścia także zostaną zmodernizowane.



pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama