Powiat przeworski do końca przyszłego roku planuje wybudować lub przebudować 5 przejść dla pieszych na swoim terenie. Prace będą prowadzone w: Rudce, Zarzeczu, Świętoniowej, Adamówce i Sieteszy.
Powiat pozyskał na ten cel 721 tys. zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Ostatnio rada zabezpieczyła wkład własny na realizację przedsięwzięcia w łącznej wysokości 180 tys. zł.
Skąd potrzeba wydatkowania aż 900 tys. zł na „wymalowanie pasów”?
Jak się okazuje, projekt przewiduje, że w okolicach[paywall] przejść położone zostaną nowe chodniki. Same przejścia także zostaną zmodernizowane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze