Reklama

Będą rozmawiać o perspektywach kolei wąskotorowych

W piątek, 15 marca, w budynku Oranżerii przy Muzeum w Zespole Pałacowo-Parkowym, w Przeworsku odbędzie się międzynarodowa konferencja pn.: „Perspektywy Kolei Wąskotorowych – z tradycją w nowoczesność”.

To niezwykle ważne – zwłaszcza dla społeczności kolejowej – wydarzenie, ma przyczynić się do rozwoju turystyki i transportu kolejowego na terenie całego kraju. W programie takie prelekcje jak: „Funkcjonowanie kolei wąskotorowych z perspektywy Prezesa UTK,  „Współczesne uwarunkowania funkcjonowania kolei wąskotorowych w Polsce”, „Wybór i dobór materiałów przy rewitalizacji kolejki wąskotorowej”, czy „Zarządzanie zabytkowymi i turystycznymi kolejami, pewne aspekty ekonomiczne”. Nie zabraknie też miejsca na dyskusję, zwiedzanie dworca Przeworsk Wąski, czy przejazd „Pogórzaninem”. Wraz z organizatorami serdecznie zachęcamy do udziału!

MR

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości