Reklama

Będą świętować 102. rocznicę

11 listopada, w Święto Niepodległości, w Jarosławiu odbędą się obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku wyjątkowo skromne.

W tym dniu o g. 18 w Kolegiacie pw. Bożego Ciała odbędzie się msza święta w intencji ojczyzny, z kolei pod pomnikiem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej złożone zostaną kwiaty. Tegoroczny, skromny charakter obchodów wynika z obostrzeń związanych z trwającą epidemią. Władze miasta namawiają też wszystkich mieszkańców do wywieszenia biało-czerwonej flagi i wzięcia udziału w internetowym I Ogólnopolskim Dyktandzie na Święto Niepodległości. Zapisy  przyjmujmowane są na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości