11 listopada, w Święto Niepodległości, w Jarosławiu odbędą się obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku wyjątkowo skromne.
W tym dniu o g. 18 w Kolegiacie pw. Bożego Ciała odbędzie się msza święta w intencji ojczyzny, z kolei pod pomnikiem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej złożone zostaną kwiaty. Tegoroczny, skromny charakter obchodów wynika z obostrzeń związanych z trwającą epidemią. Władze miasta namawiają też wszystkich mieszkańców do wywieszenia biało-czerwonej flagi i wzięcia udziału w internetowym I Ogólnopolskim Dyktandzie na Święto Niepodległości. Zapisy przyjmujmowane są na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze