Prawie połowę potrzebnej kwoty na kolejne prace w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji władze miasta otrzymały w ramach dotacji przyznanej przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. Dzięki temu dojdzie do bardzo oczekiwanej wymiany parkietu w obiekcie przy ul. Mickiewicza 30. Wkład własny przemyscy radni zabezpieczyli podczas nadzwyczajnej sesji 4 lipca br.
Ponad 11 mln władze województwa podkarpackiego rozdzieliły na dofinansowanie inwestycji w infrastrukturę sportową na Podkarpaciu. Dotację w różnych wysokościach otrzymało 11 samorządów lokalnych. Jednym z nich jest miasto Przemyśl.
Inwestycja pod nazwą „Przebudowa i odbudowa zaplecza szatniowo-magazynowego oraz wykonanie podłogi w hali sportowej w Przemyślu” otrzymała 2 mln 149 tys. 150 zł dofinansowania. Łączny koszt brutto przedsięwzięcia to 4 mln 405 tys. 745 zł, więc wkład własny miasta równa się kwocie 2 mln 256 tys. 595 zł.
Termin rozpoczęcia prac to 2 lutego 2025 r., zakończenie 30 września 2026 r. ...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 69% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze