Reklama

Bieg ku pamięci dra Jana Hołówki

Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu zaprasza na kolejną odsłonę biegu „Wyganiamy Raka”, który odbędzie się w sobotę 4 września.

 IX edycja poświęcona jest pamięci doktora Jana Hołówki. Biegacze wyruszą sprzed szpitala i skierują się na osiedle Wilcze, metą jest boisko sportowe za cerkwią. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 września pod nrem tel. 663 757 668. Nie zwlekajcie, liczba miejsc ograniczona!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości