Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu zaprasza na kolejną odsłonę biegu „Wyganiamy Raka”, który odbędzie się w sobotę 4 września.
IX edycja poświęcona jest pamięci doktora Jana Hołówki. Biegacze wyruszą sprzed szpitala i skierują się na osiedle Wilcze, metą jest boisko sportowe za cerkwią. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 września pod nrem tel. 663 757 668. Nie zwlekajcie, liczba miejsc ograniczona!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze