Po raz piąty gmina Bircza przystąpiła do akcji „Polska Biega”, by promować zdrowy styl życia. Włączyć się do niej mógł każdy.
– Bieg to sport dla ludzi w każdym wieku, dla najmłodszych jak i starszych. Cieszymy się, że mimo niesprzyjającej pogody udało nam się zachęcić tak liczną grupę biegaczy. Niejednokrotnie podkreślaliśmy, że ideą akcji nie są zawody sportowe a popularyzacja sportu i zdrowia. W majowych biegach nie ma najlepszych czy najsłabszych, nie ma miejsc, medali i pucharów. Jesteśmy równi a motywacją dla wszystkich było zadowolenie i satysfakcja z udziału w biegu, bo bieganie to sposób na zdrowe, radosne życie – mówi Anna Kozanecka z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze