Reklama

Błachowicz kandydatem KO na prezydenta. Schetyna i Lubnauer w Przemyślu [ZDJĘCIA]

„Przemyśl potrzebuje pozytywnego KOP-a” – takie hasło przyświecać będzie kampanii wyborczej kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta Przemyśla Wojciecha Błachowicza (Platforma Obywatelska). 28 sierpnia br. na przemyskim rynku został oficjalnie zaprezentowany na to stanowisko. To jego druga przymiarka na fotel włodarza nadsańskiego grodu.

W konferencji prasowej wzięli udział m.in. szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, posłowie RP (m.in. Jolanta Frydrych, Marek Rząsa, Zdzisław Gawlik), członkowie i sympatycy PO, mieszkańcy miasta.

– Nieprawdą jest, że na Podkarpaciu monopol na władzę ma PiS. Mamy dobrych kandydatów. Przemyśl cały czas jest miastem niewykorzystanych[paywall] szans. Jest mnóstwo do zrobienia. Rozwój ekonomiczny, infrastrukturalny jest niezbędny. Nie ma innej drogi. Potrzebuje nowego, prawdziwego gospodarza, człowieka, który da impuls do rozwoju, który ma konkretną wizję – stwierdziła K. Lubnauer.

Reklama

– Jesteśmy tu, aby zaprezentować kandydata Koalicji Obywatelskiej, stworzonej z Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i innych środowisk, na prezydenta miasta. Dobry gospodarz to osoba, która rozwiązuje problemy, a nie robi nachalnej polityki, nie centralizuje, a potrafi współpracować. Taką osobą jest Wojciech Błachowicz. Ma on sporo do udowodnienia. Będziemy go mocno wspierać – powiedział G. Schetyna.

– Niebawem zadecyduje się przyszłość Przemyśla. Wszystko w rękach ludzi. Doświadczonych, będących w polityce wiele lat, którzy znają problemy lokalnego środowiska. Wiele inwestycji, miliony euro uciekło nam sprzed nosa. Ostatnie cztery lata dla Przemyśla były stracone. Nie można budować miasta turystycznego, pływając jednocześnie w smogu, nie można mówić, że dbamy o mieszkańców, jednocześnie podnosząc im podatki i nic kompletnie nie proponując. To miasto potrzebuje pozytywnego kopa, a raczej KOP-a, od nazwy naszej Koalicji Obywatelskiej Przemyśl – dodał W. Błachowicz.

G. Schetyna obwieścił, że niebawem zaprezentowany zostanie program wyborczy zarówno dla Koalicji Obywatelskiej w skali ogólnopolskiej, jak i dla Przemyśla.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    phi - niezalogowany 2018-08-28 12:51:29

    Żadnych POkemonów ani śmiesznych na Podkarpaciu nam nie potrzeba. Precz z totalnymi opetanymi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2018-08-28 13:13:11

    Niestety nic z tego nie bedzie-(

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wyborca - niezalogowany 2018-08-28 13:18:15

    Głosuję na Tomasza Kulawika z SLD w wyborach na Prezydenta Miasta  !!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama