„Przemyśl potrzebuje pozytywnego KOP-a” – takie hasło przyświecać będzie kampanii wyborczej kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta Przemyśla Wojciecha Błachowicza (Platforma Obywatelska). 28 sierpnia br. na przemyskim rynku został oficjalnie zaprezentowany na to stanowisko. To jego druga przymiarka na fotel włodarza nadsańskiego grodu.
W konferencji prasowej wzięli udział m.in. szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, posłowie RP (m.in. Jolanta Frydrych, Marek Rząsa, Zdzisław Gawlik), członkowie i sympatycy PO, mieszkańcy miasta.
– Nieprawdą jest, że na Podkarpaciu monopol na władzę ma PiS. Mamy dobrych kandydatów. Przemyśl cały czas jest miastem niewykorzystanych[paywall] szans. Jest mnóstwo do zrobienia. Rozwój ekonomiczny, infrastrukturalny jest niezbędny. Nie ma innej drogi. Potrzebuje nowego, prawdziwego gospodarza, człowieka, który da impuls do rozwoju, który ma konkretną wizję – stwierdziła K. Lubnauer.
– Jesteśmy tu, aby zaprezentować kandydata Koalicji Obywatelskiej, stworzonej z Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i innych środowisk, na prezydenta miasta. Dobry gospodarz to osoba, która rozwiązuje problemy, a nie robi nachalnej polityki, nie centralizuje, a potrafi współpracować. Taką osobą jest Wojciech Błachowicz. Ma on sporo do udowodnienia. Będziemy go mocno wspierać – powiedział G. Schetyna.
– Niebawem zadecyduje się przyszłość Przemyśla. Wszystko w rękach ludzi. Doświadczonych, będących w polityce wiele lat, którzy znają problemy lokalnego środowiska. Wiele inwestycji, miliony euro uciekło nam sprzed nosa. Ostatnie cztery lata dla Przemyśla były stracone. Nie można budować miasta turystycznego, pływając jednocześnie w smogu, nie można mówić, że dbamy o mieszkańców, jednocześnie podnosząc im podatki i nic kompletnie nie proponując. To miasto potrzebuje pozytywnego kopa, a raczej KOP-a, od nazwy naszej Koalicji Obywatelskiej Przemyśl – dodał W. Błachowicz.
G. Schetyna obwieścił, że niebawem zaprezentowany zostanie program wyborczy zarówno dla Koalicji Obywatelskiej w skali ogólnopolskiej, jak i dla Przemyśla.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Żadnych POkemonów ani śmiesznych na Podkarpaciu nam nie potrzeba. Precz z totalnymi opetanymi
Głosuję na Tomasza Kulawika z SLD w wyborach na Prezydenta Miasta !!!
Mój głos ma Pan Tomasz Kulawik!
WOJTEK NA PEWNO DODTANIESZ MOJ GLOS :-) POZYTYWNY GLOS NA SUPER PREZYDENTA
Już wiadomo ze PO-paprancy przegrają wybory w Przemyślu gorszego wprowadzenia ich kandydat nie mógł sobie wymarzyć . W prezentacji kandydata wzięli udział m.in. szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna . Ci skompromitowani politycy robią wszystko żeby PIS wygrał wybory wszędzie i z każdym.
POKEMON JEST Z SLD PAN.T.KKOLEJNY KTORY ZNISZCZY DOSZCZETNIE TO MIASTO
Tylko nie Tomasz Kulawik na prezydenta ponieważ karierowiczów bez doświadczenia nam nie potrzeba .
a jaką ten pan ma wizję rozwoju miasta/program/chętnie się zapoznam!!!!!!!!!!!!
zaznaczam nie interesuje mnie przynależność partyjna tylko człowiek z pomysłem na przemyski marazm!
A jaki on jest karierowicz ? Dzięki sobie doszedł do wszystkiego sam ? Jest Marynarzem - tu nie potrzeba układów partyjnych, ma biuro własne, kasy ma zapewne więcej niż na stanowisku Prezydenta. Właśnie to jest facet który może coś zrobić bo wie jak na chleb zarobić ! A reszta ? Hamryszczak - wiceprezydent żyje na naszym garnuszku, Bakun - Poseł to samo !
Wczorajszy artykuł w SN co chce zrobić Pan Kulawik ! Jak podkreśla, w polityce najważniejszy jest dlań, jako dla lewicowca, człowiek. Dlatego identyfikuje się z programem SLD dla Przemyśla, który obejmuje m.in. darmową komunikację miejską dla dzieci i młodzieży, poprawę komunikacji miasta i ościennych gmin poprzez uruchomienie szynobusu, doradztwo zawodowe dla przemyskich uczniów, dostępność do miejskich przedszkoli i żłobków dla każdego dziecka, opiekę stomatologiczną i pielęgniarską w szkołach, utworzenie przemyskiego „Domu Seniora” i wiele innych ułatwień dla młodszych i starszych mieszkańców miasta. Lewica chce postawić w mieście na turystykę, ale i poszukać inwestorów chętnych do łaskawszego spojrzenia w kierunku Przemyśla, który niestety cierpi na brak zainteresowania nim większych przedsiębiorców.
do Znalezione - cyt.....""'doradztwo zawodowe dla przemyskich uczniów""" - po co to doradztwo skoro nie ma zakładów w Przemyślu by ich zatrudnić. Mamy my przemyscy podatnicy doradzać młodzieży, by inne miasta miały gotowy wykształcony "Produkt""" do zatrudnienia u siebie. Nie tędy droga panie ,nie tędy
panie Prawdomówny - ten pan Kulawik od 2006 roku to radny RM przewija się w strukturach samorządu przemyskiego od lat i czym zabłysnął piastując różne funkcje? oprócz brania kasy z kieszeni przemyskiego podatnika? Proszę o przykłady!!
Kpa to istotnie potrzebuje i to porządnego ale PO . Mieli osiem długich lat ich nierządu to niechby wtedy pokazali tego "kopa". A teraz niech idą do diabła , tam jest ich miejsce. .Do piekła wozić smołę i to na taczkach z kwadratowym kółkiem , żeby było ciężej .
kazdy kto jest z Jankiem jest uwikłany w przemyska konfiturke ,ciekawe czy P .Kulawik też ?
byłbym zapomniał ...lewicowiec i podpisał się na uchwale aby Kuchcińskiego zrobić honorowym obywatelem ,pierwsza decyzja jako szefa komisji budżetowej jak został radnym ,,podniesienie podatków na maxa ,czyli za jego obietnice zapłacą wszyscy z których można coś zedrzeć w tym mieście
Ciekawi mnie co na pokemona z Zurawicy o siwych włosach ,miał Mariusz Kamiński z CBA ,że tenże pokemon głosował za nim sejmie ?
A nic nie pisali ze jeszcze jakis kabaret sie pojawi w Przemyslu :)
Moze niech poda swoja narodowosc.Po co udawac Polaka
Lewicowiec T Kulawik - to żart mocium panie! Jeden lewicowiec J Zapotocki - składający łapki do bozi przy każdej okazji, a drugi TK phi! A obaj lewicowcy podpisali sie pod wnioskiem o przyznanie tytułu honorowego obatela Kuchcińskiemu. A jak sie wydało to stchórzyli i nie przyszli na głosowanie. Maja duży zapas wazeliny by włazić w ..... pis
Ślepy byłeś i jesteś mk. Nie widziałeś co było robione w mieście w poprzedniej kadencji i nie widzisz że w mijającej nie robi się NIC!
nooooooooooooo twoja narodowość swij to głupek!
Czy to jakieś żarty k#@$&? Frekwencja na sesjach słaba (a dieta jest co miesiąc z naszych podatków) , większość czasu w stolYcy spędza a chce zostać prezydentem.... Nie nie nie takich akcji nie będzie!
Myślałem, że KONSTYTUCJA i pani Lubnaer zajmą sie hazardem rozsianym po dzielnicach miast i Medyce . A tu ani jedna zła opinia, pani poseł tyle wiedziała o Przemyślu , że w zimie panuje smog.
Ochrona środowiska, działania antysmogowe to koniecznie. To może damy się wykazać i Tomasz Kulawik jako prezydent pokaże co umie
Czy my w mieście nie mamy człowieka na Prezydenta. To POrażka chłopy ze wsi pchają się do prezydentury, widzę pana mieszkającego w żurawicy co ma firmę budowlaną, niechże sobie ten żałosny pan wybiera wójta w Żurawicy, kandydat na prezydenta z Prałkowiec. Ludzie co jest????
Panie "ASTERIX"teraz jest czas źeby Pan wygrał wybory poniewaz nie ma Pan powaznych przeciwników.Niech Pan ogłosi swój akces.Spróbujemy zmierzyc sie z "czarnymi"Panie ASTERIKS odwagi
Nieważne czy z Prałkowiec czy z Przemyśla. Hamryszczak jest z Zurawicy i tam cały czas mieszka. Błachowicz ma wyprowadzić Przemyśl z tego bagna w jakim jest i tyle. Jak nie, podziękujemy mu za 5 lat.
Jesteśmy w czarnej "d" Jeśli nie wygra Hamryszczak, kasy wystarczy jedynie na pensję Błachowicza. To jest smutne, ale prawdziwe. Bez pomocy z zewnątrz, będzie tak jak jest przez ostanie lata. Jeśli nie wsparli NICZYM Chomy, to Błachowicz jedyne co może zrobić to fotkę ze Schetyną i to jest koniec jego możliwości. Popatrzmy realnie co jesteśmy w stanie zrobić sami z naszych podatków? Przykre, ale nie jesteśmy Rzeszowem który może mieć Warszawkę gdzieś.
Z całym szacunkiem drogi KO ale Hamryszczak dla Przemyśla oznacza kontynuację polityki Chomy. Już Hamryszczak pokazał jak zarządza się Szpitalem na Monte Cassino. Dodatkowo jako wiceprezydent miał okazję pokazać i ściągać niby kapitał z zewnątrz - dlaczego tego nie robił???Nie bądź hipokrytą drogi KO.Apeluje do wszystkich ,,jeszcze" myślących mieszkańców mojego rodzinnego miasta Przemyśl - POGOŃMY UKŁAD, KTÓRY OD LAT RZĄDZI W PRZEMYŚLU, POGOŃMY KLUB GOLFOWY ZWANY REGIA CIVITAS I POGOŃMY PANA HAMRYSZCZAKA - ON NIC NIE ZROBIŁ DLA NASZEGO MIASTA I Z PEWNOŚCIĄ NIC NIE ZROBI
Głosuję na W. Błachowicza ponieważ gwarantuje zmiany w naszym mieście.
Tylko na to cie stac?Pokaż co potrafisz!!!!
To jest dobry i KONKRETNY KANDYDAT, a nie "Pływak" Z BOŻEJ ŁASKI , z SLD =łajza , która ślizga się na grzbietach innych.
Szkoda, ale masz prawo zmarnować swój głos :)
Żadnych POkemonów ani śmiesznych na Podkarpaciu nam nie potrzeba. Precz z totalnymi opetanymi
Niestety nic z tego nie bedzie-(
Głosuję na Tomasza Kulawika z SLD w wyborach na Prezydenta Miasta !!!