W Powiatowym Centrum Terapii Środowiskowej i Integracji w Nienadowej w gminie Dubiecko odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny.
Imprezie przyświecało hasło – „Bo rodzina to jest siła”. To był dzień, w którym dzieci z rodzicami mogły miło spędzić czas na wspólnej zabawie. Organizatorem spotkania i fundatorem nagród oraz poczęstunku było Stowarzyszenie „Dziecko w Rodzinie” z Dubiecka, zaś współorganizatorem Powiatowe Centrum Terapii Środowiskowej i Integracji w Nienadowej[paywall].
– Dla duetów rodzinnych przewidziane były konkurs piosenki oraz gry sportowe. Dzieci z naszego centrum zaprezentowały program artystyczny z tej okazji. Nie zabrakło ulubionej waty cukrowej i przysmaków z grilla. Słowem: wszyscy świetnie się bawili
Reklama
– podsumowała szefowa nienadowskiego centrum Dorota Daraż.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze