Reklama

Bombę lotniczą znalazł operator koparki! Ewakuowano mieszkańców pobliskich domów

Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 lutego, po godz. 14, w miejscowości Ostrów.

Niewybuch, który został odsłonięty podczas prac ziemnych, znajdował się na niewielkiej głębokości, 

Mundurowi ustalili, że to bomba lotnicza – prawdopodobnie z czasów II wojny światowej.

Zabezpieczyli znalezisko i powiadomili saperów. To jednak nie był koniec odkryć. Podczas usuwania bomby patrol minerski znalazł – 3 pociski artyleryjskie oraz pocisk do granatnika.

Gdy saperzy wydobywali niebezpieczne przedmioty, policjanci ewakuowali mieszkańców pobliskich domów. Na szczęście nie na długo, prace trwały kilkadziesiąt minutach. Potem wszyscy mogli bezpiecznie wrócić do własnych 4 kątów.

Reklama

fot.KPP Ropczyce


fot.KPP Ropczyce
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama