Po raz trzeci bulwary nad Sanem gościły Wielki Piknik Rodzinny. Niedzielne popołudnie można więc było spędzić w rozrywkowej atmosferze i przy dobrej muzyce. Nie brakowało też atrakcji dla najmłodszych.
Organizatorem przedsięwzięcia był Klaster Ekonomii Społecznej i Innowacji „Z Biegiem Sanu do Rozwoju”, a wydarzenie honorowym patronatem objął burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch.[paywall]
Ci, którzy nie przestraszyli się niepewnej pogody i ciemnych chmur nad Jarosławiem, mogli podziwiać występy licznych jarosławskich grup artystycznych. Na malowniczo posadowionej scenie wystąpili: Zespół Ludowy „Jarosławiaki”, Zespół Piosenki Biesiadnej – Stowarzyszenia Akademii Trzeciego Wieku, Zespół Tancerzy „Free Style”, Zespół Wokalny „SWAY” – „EM-ART” Jarosław oraz podopieczni dziennego domu „Senior +”, którzy wystąpili ze spektaklem słowno-muzycznym. A na koniec zatańczono!
Dmuchańce, trampoliny, słodkie przekąski, gry i konkursy – te wszystkie atrakcje oblegane były non stop przez najmłodszych miłośników rozrywki. Dla nieco starszych, oprócz koncertów, przygotowano pawilony wystawiennicze, w których zaprezentowały się instytucje i stowarzyszenia z regionu, z kolei wieczorem odbyła się potańcówka z konkursem tanecznym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze