Reklama

Był osobą poszukiwaną. Na komendę zgłosił… się sam

24/06/2026 12:02

W piątek, 19 czerwca, po g. 14, do dyżurnego lubaczowskiej komendy zgłosił się mieszkaniec tego powiatu, który oświadczył, że jest osobą poszukiwaną.

Weryfikacja jego danych w policyjnych systemach potwierdziła słowa 35-latka. Sąd Rejonowy w Lubaczowie wydał nakaz doprowadzenia go do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego, a mężczyzna miał do odbycia karę 100 dni pozbawienia wolności.

Jak przekazała lubaczowska komenda, nie został on jednak osadzony w jednostce penitencjarnej, ponieważ skorzystał z możliwości zwolnienia z odbywania kary i wpłacił zasądzoną grzywnę w wysokości 5000 złotych i po dopełnieniu wszystkich formalności został zwolniony.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama