Reklama

Był po służbie. Ujawnił nietrzeźwego sprawcę kolizji

20/02/2024 16:18

W piątek, 16 lutego, policjant przemyskiej komendy będąc po służbie, zauważył pojazd posiadający uszkodzenia wskazujące, że mógł brać udział w zdarzeniu drogowym. Jego przeczucia okazały się słuszne.

Zniszczenia pojazdu, które zauważył policjant w rejonie ul. Słowackiego w Przemyślu na tyle skupiły uwagę mundurowego po służbie, że pojechał za uszkodzonym audi, a następnie, po rozmowie z kierowcą ustalił, że mężczyzna rzeczywiście przed chwilą spowodował kolizję.

Jak przekazała przemyska komenda:

„w tym samym czasie, zdarzenie drogowe do przemyskiej komendy zgłosił kierowca alfy romeo. Z jego relacji wynikało, że na ul. Słowackiego, zatrzymał swój samochód przed przejściem, by ustąpić pierwszeństwa pieszym, a jadące za nim audi uderzyło w tył jego samochodu. W wyniku zdarzenia kierujący alfą romeo wjechał na chodnik, natomiast kierujący audi uderzył w wysepkę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia”.

Reklama

 Wykonywane na miejscu zdarzenia czynności potwierdziły, że 35-letni kierowca audi był sprawcą kolizji. Co więcej, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a wynik badania wykazał, że miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący audi był wcześniej karany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama