15 kwietnia br. żołnierze 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej wzięli udział w obchodach Dnia Dumy z Munduru, podkreślając znaczenie munduru jako symbolu oddania ojczyźnie oraz troski o bezpieczeństwo jej obywateli.
Dla żołnierzy 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej 15 kwietnia br. stał się okazją do świętowania swojego przywiązania do wojskowego ubioru. Tego dnia żołnierze pojawili się w swoich miejscach pracy ubrani w mundury, chcąc w ten sposób zaakcentować przynależność do swojej formacji. Trzeba zaznaczyć, że żołnierze przemyskiej brygady są uczniami, studentami, pracownikami państwowymi, samorządowymi lub właścicielami firm prywatnych...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 76% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze