Reklama

Byli dumni ze swojego munduru


15 kwietnia br. żołnierze 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej wzięli udział w obchodach Dnia Dumy z Munduru, podkreślając znaczenie munduru jako symbolu oddania ojczyźnie oraz troski o bezpieczeństwo jej obywateli.


Dla żołnierzy 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej 15 kwietnia br. stał się okazją do świętowania swojego przywiązania do wojskowego ubioru. Tego dnia żołnierze pojawili się w swoich miejscach pracy ubrani w mundury, chcąc w ten sposób zaakcentować przynależność do swojej formacji. Trzeba zaznaczyć, że żołnierze przemyskiej brygady są uczniami, studentami, pracownikami państwowymi, samorządowymi lub właścicielami firm prywatnych...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 76% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/05/2026 16:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama