Jubileusze małżeńskie to wyjątkowe okazje do świętowania trwałości związku i miłości. Właśnie taką mieli niedawno małżonkowie z terenu gminy Chłopice.
Powodów do celebrowania rocznic związku małżeńskiego jest naprawdę wiele. Warto uczcić wspólnie przeżyty czas, przypomnieć sobie słowa przysięgi małżeńskiej i świętować miłość i więzi, które miały szansę rozwijać się przez lata. Z takiego założenia wyszło 10 par, które zdecydowały się wziąć udział w uroczystości złotych godów. 25 listopada jubilaci stawili się na uroczystości wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przekazał im wójt gminy Chłopice Andrzej Homa, w obecności sekretarz gminy Marzeny Blok i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Mirosława Buczko. W tym gronie byli: Maria i Tadeusz Brudkowie, Zofia i Jan Idzikowie, Alicja i Franciszek Kiszkowie, Józefa i Zdzisław Krzychowie, Halina i Jan Lotyczowie, Klementyna i Józef Pyrowie, Janina i Andrzej Szwarczakowie, Maria i Tadeusz Winiarscy, Czesława i Mieczysław Wotowie oraz Elżbieta i Andrzej Zającowie.
Małżonków zaproszono na smaczny poczęstunek okraszony występem artystycznym i obdarowano podarkami. 50. rocznica ślubu była okazją do złożenia im najserdeczniejszych życzeń zdrowia, szczęścia i niegasnącego uczucia. Pary miały czas na refleksję nad wspólnym życiem i rozmowy w swoim gronie, z ochotą wspominały też miniony czas, obfitujący w momenty radosne, ale też i trudne. Spotkanie przy poczęstunku i muzyce z pewnością pozostanie w ich pamięci na długi czas.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze