Reklama

Celebrowali wyjątkowe święto [ZDJĘCIA]


Jubileusze małżeńskie to wyjątkowe okazje do świętowania trwałości związku i miłości. Właśnie taką mieli niedawno małżonkowie z terenu gminy Chłopice.


Powodów do celebrowania rocznic związku małżeńskiego jest naprawdę wiele. Warto uczcić wspólnie przeżyty czas, przypomnieć sobie słowa przysięgi małżeńskiej i świętować miłość i więzi, które miały szansę rozwijać się przez lata. Z takiego założenia wyszło 10 par, które zdecydowały się wziąć udział w uroczystości złotych godów. 25 listopada jubilaci stawili się na uroczystości wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przekazał im wójt gminy Chłopice Andrzej Homa, w obecności sekretarz gminy Marzeny Blok i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Mirosława Buczko. W tym gronie byli: Maria i Tadeusz Brudkowie, Zofia i Jan Idzikowie, Alicja i Franciszek Kiszkowie, Józefa i Zdzisław Krzychowie, Halina i Jan Lotyczowie, Klementyna i Józef Pyrowie, Janina i Andrzej Szwarczakowie, Maria i Tadeusz Winiarscy, Czesława i Mieczysław Wotowie oraz Elżbieta i Andrzej Zającowie.

Małżonków zaproszono na smaczny poczęstunek okraszony występem artystycznym i obdarowano podarkami. 50. rocznica ślubu była okazją do złożenia im najserdeczniejszych życzeń zdrowia, szczęścia i niegasnącego uczucia. Pary miały czas na refleksję nad wspólnym życiem i rozmowy w swoim gronie, z ochotą wspominały też miniony czas, obfitujący w momenty radosne, ale też i trudne. Spotkanie przy poczęstunku i muzyce z pewnością pozostanie w ich pamięci na długi czas.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/12/2025 12:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama