Dwa lata temu, podczas remontu instalacji elektrycznej w starym kościele natrafiono na ślady polichromii pochodzącej sprzed dwustu lat. Dziś w drewnianej świątyni na całego trwają prace konserwatorskie.

fot.Jacek Szwic
Cenny zabytek – drewniany kościół z początków XVII wieku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To Głos Niedzielny czy ŻP? Zacznijcie pisać o tej patologii władzy. O naszym ulubionym obywatelu honorowym od konia wegierskiego. O prezydencie, który lubi bunkier na kopcu. Może wówczas zaczną ŻP prenumerować mieszkańcy, a nie hurtem Urząd Miejski, spółki i reszta przydupasów.
Brawo Małgosia Dawidiuk! To jest gwarancja dobrej roboty i ochrony zabytkowych obiektów cerkiewnych! Brawo Małgosia!
To Głos Niedzielny czy ŻP? Zacznijcie pisać o tej patologii władzy. O naszym ulubionym obywatelu honorowym od konia wegierskiego. O prezydencie, który lubi bunkier na kopcu. Może wówczas zaczną ŻP prenumerować mieszkańcy, a nie hurtem Urząd Miejski, spółki i reszta przydupasów.
Brawo Małgosia Dawidiuk! To jest gwarancja dobrej roboty i ochrony zabytkowych obiektów cerkiewnych! Brawo Małgosia!