Reklama

Cenne odkrycia w starym kościele w Medyce! [ZDJĘCIA]

19/04/2018 18:00

Dwa lata temu, podczas remontu instalacji elektrycznej w starym kościele natrafiono na ślady polichromii pochodzącej sprzed dwustu lat. Dziś w drewnianej świątyni na całego trwają prace konserwatorskie.


fot.Jacek Szwic
Cenny zabytek – drewniany kościół z początków XVII wieku.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Huzar - niezalogowany 2018-04-19 19:00:26

    To Głos Niedzielny czy ŻP? Zacznijcie pisać o tej patologii władzy. O  naszym ulubionym obywatelu honorowym od konia wegierskiego. O prezydencie,  który lubi bunkier na kopcu. Może wówczas zaczną ŻP prenumerować mieszkańcy, a nie hurtem Urząd Miejski, spółki i reszta przydupasów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślanka - niezalogowany 2018-04-19 19:21:04

    Brawo Małgosia Dawidiuk! To jest gwarancja dobrej roboty i ochrony zabytkowych obiektów cerkiewnych! Brawo  Małgosia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości