830 zł zebrano podczas charytatywnej, cyklicznej imprezy pod hasłem „Popularne Imieniny Miesiąca”. W br. odbyła się po raz pierwszy w „Przemyskiej Perle” na przemyskim dworcu kolejowym.
Impreza odbyła się w dniu szczególnym, bo poświęconym wspomnieniu św. Antoniego z Padwy. Trudno więc się dziwić, że świętowano imieniny Antoniego i Alicji[paywall]. Dochód w kwocie 830 zł, uzyskany ze zbiórki do puszki oraz z licytacji, zasilił konto Jarosławskiej Fundacji „Pomocna dłoń”, która wesprze zdolne dzieci z ubogich rodzin w realizacji wycieczki i pikniku.
Na imieninach bawiło się ponad 100 osób. Imprezę polonezem rozpoczęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Bolestraszycach. Wielki powodzeniem cieszył się konkurs taneczny. Jury w składzie: Renata Telega, Galina Koval, Jan Nowakowski i Leszek Oleszek miała trudny orzech do zgryzienia, bo najlepszych musiała wybierać w kilku kategoriach. Ostatecznie najlepszą parą taneczną zostali Julian Mielnik i Wacława Szychulska, Miss Gracji – Teresa Kuczera, Mister Gracji – Józef Sztendik, Najlepszy Tancerz Solo – Bogdan Warzecha, Najlepsza Tancerka Solo – Barbara Jasik, Najlepsza Kreacja Kobieca – Teresa Adamczyk, Najlepsza Kreacja Męska – Władysław Zych, Nagroda za wytrwałość na parkiecie – Tadeusz Błaszczyszyn i Joanna Dembicka, taniec klasyczny – Alicja Mosur i Maria Kędzierska. Było wspólne biesiadowanie, były występy artystów w programie „Masz talent”, m.in.: Aleksandry Cichowlaz, Patryka Burego, Karoliny Szlapańskiej, baletu ze Studia Baletowego „Terpsychora” Galiny Koval, Jerzego Markowicza czy Teresy Kuczery i Jana Nowakowskiego.
– Impreza o podobnym charakterze odbędzie się w „Przemyskiej Perle” 25 lipca i będzie poświęcona Annom oraz Krzysztofom. Będzie kontynuowana zbiórka na wspomniany cel. Oprócz nagród uczestnikom konkursu, wręczyliśmy upominki ufundowane przez prezydenta miasta Przemyśla. Dziękujemy sponsorom, a w szczególności za duży i smaczny tort podarowany solenizantom przez Cukiernię „Fiore” – powiedziała prezes jarosławskiej fundacji Alicja Zając.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Konkretne pytanie do Redakcji:Na jakiej podstawie prawnej zostały usunięte posty w dyskusji pod artykułem: "Procesja BożegoCiała wyrazem jedności [ZDJĘCIA]" i dlaczego Redakcja łamie prawo - cenzurując bez jakiegokolwiek wyjaśnienia zamieszczone teksty (oceny) czytelników?Przed podjęciem dalszych kroków prawnych, oczekuję odpowiedzi w nowym artykule.
Jedziesz kasander jedziesz z nimi!!!!
Chciałbym zobaczyć jako obywatel umowę między państwową spółką kapitałową a caritasem dot. warunków i kwoty najmu. Podejrzewam, że jak zwykle Państwo Polskie jest "dymane" przez kler, a oportunistyczni szefowie tej spółki w trosce o swoje "koryto" zrobią wszystko,aby zadowolić "naczelnika państwa" i jego "przydupasów". Jest to Żałosne!!!!!!!!
830 zł zebrano od ponad 100 osób, a ciekawe ile kosztował udział w tym przyjęciu?... cóż, ja jestem z Krakowa i przy tej okazji chciałbym zauważyć, że jednak to nie my zasługujemy na określenie "centusie". No i życzę powodzenia tej "cyklicznej, charytatywnej imprezie", po prostu szał z tym pomaganiem. Chyba że się jedno zero gdzieś zgubiło w druku.
Konkretne pytanie do Redakcji:Na jakiej podstawie prawnej zostały usunięte posty w dyskusji pod artykułem: "Procesja BożegoCiała wyrazem jedności [ZDJĘCIA]" i dlaczego Redakcja łamie prawo - cenzurując bez jakiegokolwiek wyjaśnienia zamieszczone teksty (oceny) czytelników?Przed podjęciem dalszych kroków prawnych, oczekuję odpowiedzi w nowym artykule.
Jedziesz kasander jedziesz z nimi!!!!
Chciałbym zobaczyć jako obywatel umowę między państwową spółką kapitałową a caritasem dot. warunków i kwoty najmu. Podejrzewam, że jak zwykle Państwo Polskie jest "dymane" przez kler, a oportunistyczni szefowie tej spółki w trosce o swoje "koryto" zrobią wszystko,aby zadowolić "naczelnika państwa" i jego "przydupasów". Jest to Żałosne!!!!!!!!