Reklama

Chcieli zorganizować urodziny, ale nie mieli alkoholu i przekąsek. Pojechali je ukraść

O dalszym losie młodych mężczyzn zdecyduje teraz sąd.

Co się wydarzyło?

Policja relacjonuje, że: 3 młodzi mężczyźni po wejściu do marketu zabrali ze sobą koszyki, do których wkładali alkohol oraz artykuły spożywcze. Po chwili jeden z mężczyzn, omijając kasy, wybiegł ze sklepu z koszykiem. Fanty przepakował do auta. 

W kierunku wyjścia z pełnym koszykiem ruszył też drugi z mężczyzn, jednak zauważyła to pracownica i udaremniła mu ucieczkę. Złodziejaszek zostawił łup i wybiegł ze sklepu. Dołączył do niego ostatni mężczyzna, razem wsiedli do auta i odjechali.

Łup złodzieja oszacowano na 400 zł, zaś towar z 2 porzuconych koszyków na ponad 900 zł.

Policjanci ustalili sprawców, to mieszkańcy powiatu sandomierskiego: dwóch 20-latków i 23-latek. Zapukali do ich mieszkań. 

Wszyscy trafili do policyjnego aresztu, gdzie zostali przesłuchani. Tłumaczyli, że przyjechali do Tarnobrzega ukraść alkohol i przekąski, aby zorganizować urodziny jednego z nich.

Reklama

20-latkowie usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży, zaś 23-latek – kradzieży oraz posiadania środków odurzających, gdyż podczas przeszukania znaleziono u niego marihuanę i mefedron.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama