O dalszym losie młodych mężczyzn zdecyduje teraz sąd.
Co się wydarzyło?
Policja relacjonuje, że: 3 młodzi mężczyźni po wejściu do marketu zabrali ze sobą koszyki, do których wkładali alkohol oraz artykuły spożywcze. Po chwili jeden z mężczyzn, omijając kasy, wybiegł ze sklepu z koszykiem. Fanty przepakował do auta.
W kierunku wyjścia z pełnym koszykiem ruszył też drugi z mężczyzn, jednak zauważyła to pracownica i udaremniła mu ucieczkę. Złodziejaszek zostawił łup i wybiegł ze sklepu. Dołączył do niego ostatni mężczyzna, razem wsiedli do auta i odjechali.
Łup złodzieja oszacowano na 400 zł, zaś towar z 2 porzuconych koszyków na ponad 900 zł.
Policjanci ustalili sprawców, to mieszkańcy powiatu sandomierskiego: dwóch 20-latków i 23-latek. Zapukali do ich mieszkań.
Wszyscy trafili do policyjnego aresztu, gdzie zostali przesłuchani. Tłumaczyli, że przyjechali do Tarnobrzega ukraść alkohol i przekąski, aby zorganizować urodziny jednego z nich.
20-latkowie usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży, zaś 23-latek – kradzieży oraz posiadania środków odurzających, gdyż podczas przeszukania znaleziono u niego marihuanę i mefedron.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze