Zakończył się Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota, w którym rywalizowały aż 24 drużyny z całego powiatu. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja SP Chotyniec. To kolejna taka sportowa impreza z cyklu „Śladem Bogdana Zająca”.
Zawody rozegrano 8 czerwca na stadionie w Pruchniku. Ich organizatorami były: starostwo powiatowe, gmina Pruchnik oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, a honorowym patronatem objął je poseł Tadeusz Chrzan.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze