Reklama

Ciągnik wiozący 2 przyczepy ze zbożem wjechał w żywopłot

W zdarzeniu ucierpiał kierujący ciągnikiem.

21 sierpnia, po godz. 8, w Jarosławiu przy skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i ul. Szczytniańskiej kierujący ciągnikiem rolniczym, który wiózł 2 przyczepy ze zbożem, podczas gwałtownego hamowania doprowadził do ich wywrócenia.

48-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Markowa, z obrażeniami trafił do szpitala. Był trzeźwy.

Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu wyjaśnia okoliczności zdarzenia.  


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości