– Nasz magazyn z jedzeniem staje się coraz bardziej pusty – informuje Stowarzyszenie Folkowisko. Potrzebne wsparcie.
Cieszanów, 3 marca, godzina 13
POTRZEBUJEMY:
konserwy puszki z jedzeniem tubki z musami zupki chińskie saszetki do zalewania gorącą wodą produkty o długiej dacie spożycia batoniki energetyczne suchary słoiczki z jedzeniem dla dzieci czekolady suszone owoce i orzechy
Wysyłka na adres:
Lodowisko w Cieszanowie
ul. Sportowa 2
37-611 Nowe Sioło
Śledźcie komunikaty!

Aleksandra Nowotyńska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Część ekipa. Krótko pomagałem ale mimo to miło czas wspólnie. Spędziłem dziękuję wam za to. Igor jak będziesz to czytał t o jak coś to ja Marek co teraz byłem na budowie dzisiaj z wafelkami i się żegnałem 19.04.22 wtorek. Mam taką jedną prośbę ogólnie do was jeśli by nie było żadnego problemu prosił bym o zdj całej ekpimy i wysłanie jego do mnie . Z Góry dziękuję i proszę o kontakt na Fb Marco Ok pisać śmiało. Na zdj jestem ja w czerwonym dresie i bez koszulki. Jeszcze raz dziękuję i trzymajcie się.
Część ekipa. Krótko pomagałem ale mimo to miło czas wspólnie. Spędziłem dziękuję wam za to. Igor jak będziesz to czytał t o jak coś to ja Marek co teraz byłem na budowie dzisiaj z wafelkami i się żegnałem 19.04.22 wtorek. Mam taką jedną prośbę ogólnie do was jeśli by nie było żadnego problemu prosił bym o zdj całej ekpimy i wysłanie jego do mnie . Z Góry dziękuję i proszę o kontakt na Fb Marco Ok pisać śmiało. Na zdj jestem ja w czerwonym dresie i bez koszulki. Jeszcze raz dziękuję i trzymajcie się.