„Circus Melody” to najnowsze widowisko cyrkowe, które zabiera widzów w niesamowitą opowieść przepełnioną akrobacjami, humorem, magią, bajkową muzyką oraz śpiewem na żywo. A to wszystko już 3. i 4. maja przy Sanockiej! (Boisko boczne KS Polonia Przemyśl).
Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia:
– w programie „Circus Melody” poznacie trzech bohaterów: Słonia, Lwa oraz Małpę, z którymi wyruszycie w piękną, bajkową historię w poszukiwaniu szczęścia. Pojawi się też tajemnicza piosenkarka, która zatraciła się w obowiązkach życia codziennego i nie może już czerpać radości z tego co było dla niej od zawsze przyjemnością. Nasi dzielni bohaterowie będą robić wszystko co w ich mocy by przywrócić jej szczęście, a czy im się to uda? Przekonacie się oglądając nasze widowisko na żywo
Reklama
– zachęcają do odwiedzin.
Co jeszcze w programie? M.in.:

Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji we wtorek, 29 kwietnia o g. 10 (tel. 16 670 22 00 wewn. 10). Kto pierwszy ten lepszy! Dla czterech osób, które dodzwonią się jako pierwsze mamy podwójną wejściówkę!
Ważne! Bilety będą do odbioru w naszej redakcji (ul. Piotra Skargi 10) do środy, 30 kwietnia, do g. 14.
Spektakle odbędą się w sobotę, 3 maja o g. 14 oraz w niedzielę, 4 maja o g. 13 i g. 16.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze