Dni Patrona Miasta Przemyśla Świętego Wincentego odbędą się w tym roku w ostatni weekend wakacji.
27 sierpnia na Zamku Kazimierzowskim będzie można obejrzeć wystawę Piotra Michalskiego „Przemyskie ulice i kamienice w kałużowym zwierciadle”, następnie zaplanowane są promocja tomiku poezji przemyskiej poetki Teresy Paryny „Przy porannej kawie”, zwiedzanie wystawy „Przemyśl w malarstwie i rysunku Henryka Laski” oraz wystawy plenerowej poświęconej Henrykowi Jaskule. Zaś o g. 18 finał Przemyskiej Sceny Letniej na Rynku.
Dzień później w programie poranny spacer z przewodnikiem Piotrem Michalskim (o g. 10 zbiórka przy fontannie), od g. 11 akcja edukacyjno-zdrowotna prowadzona przez Stowarzyszenie Metalowych Serc, kiermasz rozmaitości, warsztaty taneczne z Zespołem Pieśni i Tańca Przemyśl (obok Fiore) i o g. 19 koncerty!
Wystąpią Grażyna Łobaszewska & Ajagore oraz Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów.
Wincentiada to święto, którego istotnym elementem jest msza św. z relikwiami Świętego Wincentego. Odbędzie się 29 sierpnia, o g. 10, w kościele Franciszkanów, o go. 13 – parada motocyklowa ulicami miasta, food trucki, konkursy, animacje dla dzieci, pokazy wyplatania z wikliny, rzeźbienie w drewnie, a na finał koncerty zespołów Happysad i Big Cyc. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Dziękuję za informacje, zaraz pakuję auto i wyjeżdżam z miasta, by mieć spokój.
Hahahaha! Najlepiej od razu się wyprowadź no bo w końcu jak ta młodzież może się bawić a nie leżę i czekać na wskoczenie do trumny!
Sami anty pisowcy BIG CYC śpiewa to: https://www.youtube.com/watch?v=B5fUWzFPZ7g
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Dziękuję za informacje, zaraz pakuję auto i wyjeżdżam z miasta, by mieć spokój.
Hahahaha! Najlepiej od razu się wyprowadź no bo w końcu jak ta młodzież może się bawić a nie leżę i czekać na wskoczenie do trumny!