Niepokonani okazali się czołgiści z Żurawicy biorący udział w zawodach pododdziałów wojsk pancernych i zmechanizowanych oraz aeromobilnych i zmotoryzowanych, zorganizowanych na poligonie w podpoznańskim Biedrusku. W zmaganiach sprawdzających faktyczny stan wyszkolenia, w których uczestniczyli żołnierze z całej Polski, byli bezkonkurencyjni.
Poligon odbył się w terminie od 4 do 13 marca br. W kategorii wojsk pancernych nie mogło zabraknąć żołnierzy z 1 Batalionu Czołgów im. płk. Józefa Koczwary w Żurawicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pozdrowienia dla czołgisty trzymającego parasol nad Misiewiczem.Proszę go odwiedzić w więzieniu!
Dawać tu Błaszczaka. Niech uhonoruje to mięso armatnie, zanim Rosja wejdzie.
buraku mnie ojciec z matką uczyli,że ludzi z orzełkiem na czapce trzeba szanować.Mięso to w Tesco albo jak przypuszczam z takiegoburaka jak ty !!!
Takiego kretyna jak Wojak Szwejk spłodzić to musi być niewyobrażalny wstyd dla matki i ojca . Podaj się człowieku badaniu lekarskiemu może masz guza na mózgu który uniemożliwia ci racjonalne myślenie bydlaku. Mam nadzieje ze te twoje wypociny ktoś skopiował i zawiadomił prokuraturę ponieważ podlegasz pod paragraf który mówi : Art. 226. Znieważenie funkcjonariusza publicznego lub organu konstytucyjnego RP Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. I tu się kłania drugi Art. 137. Publiczne znieważenie znaku lub symbolu państwa , § 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy. A tutaj skopiowałem twój IP :Wojak Szejk 31.0.21.0 23.03.2019
Pozdrowienia dla czołgisty trzymającego parasol nad Misiewiczem.Proszę go odwiedzić w więzieniu!
Dawać tu Błaszczaka. Niech uhonoruje to mięso armatnie, zanim Rosja wejdzie.
buraku mnie ojciec z matką uczyli,że ludzi z orzełkiem na czapce trzeba szanować.Mięso to w Tesco albo jak przypuszczam z takiegoburaka jak ty !!!