Sześć osób, w tym troje dzieci, trafiło do szpitala w wyniku wtorkowego wypadku w Rogach. Okoliczności zdarzenia ustala krośnieńska policja.
Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych – opla i hondy – miał miejsce 2 października, około g. 17 na ulicy Długiej. Z relacji krośnieńskiej policji wynika, że kierująca hondą 20-latka, zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzyła z oplem. Hondą podróżowało 5 osób, między innymi dzieci (w wieku 2, 5 i 9 lat). Te zostały przewiezione do rzeszowskiej kliniki.
Oprócz dzieci uczestniczących w zdarzeniu do lecznicy trafiły też kierujące obydwoma pojazdami i pasażerka hondy. Z informacji udostępnionych przez KMP w Krośnie wynika, że życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, a uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze