Reklama

Czołówka hondy z oplem. 6 osób w szpitalu [ZDJĘCIA]

Sześć osób, w tym troje dzieci, trafiło do szpitala w wyniku wtorkowego wypadku w Rogach. Okoliczności zdarzenia ustala krośnieńska policja.

Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych – opla i hondy – miał miejsce 2 października, około g. 17 na ulicy Długiej. Z relacji krośnieńskiej policji wynika, że kierująca hondą 20-latka, zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzyła z oplem. Hondą podróżowało 5 osób, między innymi dzieci (w wieku 2, 5 i 9 lat). Te zostały przewiezione do rzeszowskiej kliniki.


fot.KMP Krosno

Oprócz dzieci uczestniczących w zdarzeniu do lecznicy trafiły też kierujące obydwoma pojazdami i pasażerka hondy. Z informacji udostępnionych przez KMP w Krośnie wynika, że życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, a uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

 


fot.KMP Krosno
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości