Decyzja o tym, który z czterech kandydatów na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu ma zapaść do końca kwietnia br.
24 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyły się przesłuchania kandydatów. Decyzja nie zapadła. Wśród chętnych do zajęcia fotela tej instytucji są: Mariusz Kołodziej, pełniący obecnie obowiązki dyrektora tej placówki, egzaminator z 17-letnim stażem pracy w WORD, członek Prawa i Sprawiedliwości; Wiesław Bednarz – jeden z egzaminatorów WORD w Przemyślu; Mariusz Król – zastępca wójta w Urzędzie Gminy w Orłach, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych w 2024 r., członek zarządu okręgowego PiS w Przemyślu oraz Andrzej Paniw – sekretarz zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyśl, mający ponad 10-letnie doświadczenie w pracy administracyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, będąc m.in. pełnomocnikiem rektora ds. ochrony informacji niejawnych.
Przypomnijmy, że p.o. dyrektora WORD-u pod koniec października ub.r. został wspomniany M. Kołodziej, kiedy ówczesny szef tej instytucji Maciej Kamiński powołany został na dyrektora Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze