Reklama

Czterech kandydatów na szefa przemyskiego WORD-u

Decyzja o tym, który z czterech kandydatów na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu ma zapaść do końca kwietnia br.

24 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyły się przesłuchania kandydatów. Decyzja nie zapadła. Wśród chętnych do zajęcia fotela tej instytucji są: Mariusz Kołodziej, pełniący obecnie obowiązki dyrektora tej placówki, egzaminator z 17-letnim stażem pracy w WORD, członek Prawa i Sprawiedliwości; Wiesław Bednarz – jeden z egzaminatorów WORD w Przemyślu; Mariusz Król – zastępca wójta w Urzędzie Gminy w Orłach, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych w 2024 r., członek zarządu okręgowego PiS w Przemyślu oraz Andrzej Paniw – sekretarz zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Przemyśl, mający ponad 10-letnie doświadczenie w pracy administracyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, będąc m.in. pełnomocnikiem rektora ds. ochrony informacji niejawnych.

Przypomnijmy, że p.o. dyrektora WORD-u pod koniec października ub.r. został wspomniany M. Kołodziej, kiedy ówczesny szef tej instytucji Maciej Kamiński powołany został na dyrektora Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/04/2025 13:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama