Reklama

Czujna na służbie i po służbie. Zatrzymała pijanego kierowcę

To, że policjantem jest się nie tylko na służbie, udowodniła funkcjonariuszka, która nie straciła czujności nawet podczas dnia wolnego i doprowadziła do wyeliminowania z ruchu pijanego kierowcy.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia przed g. 22. Policjantka, jadąc ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie zauważyła niepokojącą jazdę poruszającego się przed nią opla. Podjęła próbę jego zatrzymania, kierowca jednak nie reagował.

Gdy zjechał na stację paliw, kobieta podbiegła do niego, wyciągnęła kluczyki ze stacyjki i powiadomiła dyżurnego lubaczowskiej komendy. Badanie alkomatem potwierdziło, że w organizmie 59-letniego mieszkańca Lubaczowa krążą ponad 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Będzie też odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości