To, że policjantem jest się nie tylko na służbie, udowodniła funkcjonariuszka, która nie straciła czujności nawet podczas dnia wolnego i doprowadziła do wyeliminowania z ruchu pijanego kierowcy.
Do zdarzenia doszło 1 stycznia przed g. 22. Policjantka, jadąc ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie zauważyła niepokojącą jazdę poruszającego się przed nią opla. Podjęła próbę jego zatrzymania, kierowca jednak nie reagował.
Gdy zjechał na stację paliw, kobieta podbiegła do niego, wyciągnęła kluczyki ze stacyjki i powiadomiła dyżurnego lubaczowskiej komendy. Badanie alkomatem potwierdziło, że w organizmie 59-letniego mieszkańca Lubaczowa krążą ponad 2 promile alkoholu.
Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Będzie też odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze