W sobotę, 21 stycznia w jarosławskim muzeum Kamienica Orsettich odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu “Ferie w muzeum”. Tym razem Elżbieta Sieradzka opowiadała o historii miasta na wiele wieków przed jego faktycznym powstaniem. Razem z dziećmi odkryła tajemnice sprzed 15 tysięcy lat.
Spotkanie odbyło się w kameralnej atmosferze w jednej z muzealnych sal. Najmłodsi mogli zobaczyć obiekty muzealne wskazujące, że przed wiekami na terenie obecnego Podkarpacia i terenów wokół Jarosławia żyły zwierzęta takie jak mamuty czy nosorożce...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 82% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze