Reklama

Czy wojewoda podkarpacki unieważni (w części) uchwałę Rady Miejskiej w Przemyślu o podwyżce opłat za parkowanie?

Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wszczęła postępowanie w sprawie unieważnienia w części uchwały Rady Miejskiej w Przemyślu, dotyczącej podwyżki opłat za parkowanie w strefach płatnego parkingu w nadsańskim mieście.

24 marca br. przemyscy radni podjęli uchwałę w sprawie zwiększenia opłat za parkowanie samochodów w płatnych strefach. Według uchwały nowe stawki zaczną obowiązywać od 1 sierpnia br.

Do tej pory stawka za pozostawienie na nich samochodów za pierwsze 30 minut wynosiła 1 zł. Za pierwszą i każdą następną godzinę – 2 zł. To były stawki dla wszystkich, którzy zaparkowali swoje auta w strefach płatnego parkingu na terenie Przemyśla.

Uchwała po pierwsze zawiera nowe kwoty, po drugie – „rozgranicza” parkujących na tych, którzy będą gośćmi w nadsańskim grodzie i na tych, którzy będą posiadaczami Przemyskiej Karty Mieszkańca.

Reklama

Dla tych pierwszych podwyżka wyniesie 200 procent. Z 1 zł za pierwsze 30 minut wzrośnie do 3 zł. Z 2 zł za pierwszą godzinę wzrośnie do 6 zł. Za drugą godzinę wynosić będzie 7 zł, za trzecią – 8 zł, zaś za czwartą i każdą kolejną godzinę – 6 zł. Dla tych drugich, czyli mieszkańców miasta, którzy wyrobią sobie Przemyską Kartę Mieszkańca (jeszcze nie można tego zrobić; podstawowe warunki są dwa: stałe zameldowanie w Przemyślu i odprowadzanie tu podatków), podwyżka wyniesie 50 procent. Z 1 zł za pierwsze 30 minut wzrośnie do 1,5 zł. Z 2 zł za pierwszą godzinę wzrośnie do 3 zł. Za drugą godzinę wynosić będzie 3,5 zł, za trzecią – 4 zł, zaś za czwartą i każdą kolejną godzinę – 3 zł.

31 marca br. uchwała wpłynęła do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Okazało się, że wydział prawny tej instytucji zakwestionował pewne zapisy tego dokumentu. Chodzi o punkt 3 paragrafu 2:

Reklama
  • „ustala się następujące stawki za postój pojazdów samochodowych w strefie płatnego parkowania dla posiadacza Przemyskiej Karty Mieszkańca: a) pierwsze 30 minut – 1,50 zł, jest to minimalny opłacony czas w spp, b) pierwsza godzina – 3,00 zł, c) druga godzina – 3,50 zł, d) trzecia godzina – 4,00 zł, e) czwarta i każda kolejna godzina – 3,00 zł.

17 kwietnia br. zostało wszczęte postępowanie nadzorcze zmierzające do stwierdzenia nieważności tego zapisu. Zapytaliśmy w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim dlaczego?

– Wszczęcie postępowania zostało zainicjowane z powodu naruszenia artykułu 13b ustęp 3, 4 i 5 ustawy z 21 marca 1985 r. o drogach publicznych i zostało wysłane do przemyskiego urzędu miejskiego 17 kwietnia. Do 30 kwietnia jest ustawowy termin na wydanie rozstrzygnięcia nadzorczego organu nadzoru, stwierdzającego nieważność wspomnianych zapisów. Do 25 kwietnia został wyznaczony termin na składanie wyjaśnień w sprawie. Wojewoda może wydać do 30 kwietnia rozstrzygniecie nadzorcze bądź postępowanie nadzorcze umorzyć 

Reklama

– wyjaśnił rzecznik prasowy PUW w Rzeszowie Bartosz Gubernat.

Mówiąc prościej: chodzi w tym wszystkim o zbyt wielkie „przywileje” wydane posiadaczom Przemyskiej Karty Mieszkańca, które są niezgodne – zdaniem prawników z PUW w Rzeszowie – z prawem. W sposób znaczący „dyskryminują” tych, którzy jej nie mają, a chcą zaparkować swój pojazd w strefie płatnego parkowania w mieście.

 

Art. 13b. ustawy z 21 marca 1985 r. o drogach publicznych:

Opłaty za parkowanie pojazdów

  • Ustęp 3. Rada gminy (rada miasta) na wniosek wójta (burmistrza, prezydenta miasta), zaopiniowany przez organy zarządzające drogami i ruchem na drogach, może ustalić strefę płatnego parkowania lub śródmiejską strefę płatnego parkowania.
  • Ustęp 4. Rada gminy (rada miasta), ustalając strefę płatnego parkowania lub śródmiejską strefę płatnego parkowania:
  • 1) ustala wysokość opłaty, o której mowa w art. 13 opłaty za korzystanie z dróg publicznych ust. 1 pkt 1 lit. a lub b, z tym że opłata za pierwszą godzinę postoju pojazdu samochodowego nie może przekraczać:
  • a) w strefie płatnego parkowania – 0,15 procent minimalnego wynagrodzenia,
  • b) w śródmiejskiej strefie płatnego parkowania – 0,45 procent minimalnego wynagrodzenia.
  • Ustęp 5. Stawki opłat, o których mowa w art. 13 opłaty za korzystanie z dróg publicznych mogą być zróżnicowane w zależności od miejsca postoju. Przy ustalaniu stawek uwzględnia się progresywne narastanie opłaty przez pierwsze trzy godziny postoju, przy czym progresja nie może przekraczać powiększenia stawki opłaty o 20 procent za kolejne godziny w stosunku do stawki za poprzednią godzinę postoju. Stawka opłaty za czwartą godzinę i za kolejne godziny postoju nie może przekraczać stawki opłaty za pierwszą godzinę postoju.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/04/2025 12:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama