Reklama

Daj się zakolędować!

25/01/2015 15:45

W niedzielne popołudnie, 18 stycznia, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Daj się zakolędować!”.

Już po raz drugi w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury rozbrzmiewała kolęda w wykonaniu: Zespołu Wokalnego z Oleszyc, „Kanaan” z Biłgoraja, „Ruah Elohim” z Lubaczowa i Zespołu Pieśni i Tańca „Kresy” z Lubaczowa, który zaprezentował tradycyjne kolędy i pastorałki z terenów lubaczowskich.

Sala pękała w szwach, wszyscy przybyli chętnie włączyli się do wspólnego kolędowania, któremu towarzyszyła ciepła, niemal rodzinna atmosfera. Na zakończenie wszystkie przybyłe zespoły wspólnie wykonały kolędę Cicha Noc, za co dostały owacje na stojąco. 

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości