Gale myśliwskie, organizowane przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Przemyślu, na stałe wpisały się w kalendarz imprez nadsańskiego grodu. Dzisiaj, 29 czerwca br., takowa odbyła się już po raz 21.
Areną gali był przemyski Rynek. Każda gala ma swój ceremoniał i nie inaczej było dzisiejszego popołudnia. Obok atrakcji dla najmłodszych, były punkty programu, które są obowiązkowe. A więc m.in.: uhonorowanie zasłużonych myśliwych odznaczeniami, ślubowanie „fryców”, czyli osób wstępujących w szeregi myśliwskiej braci czy koncert sygnalistów myśliwskich. Nie mogło oczywiście obyć się bez pokazów psów myśliwskich i ptaków drapieżnych, towarzyszących podczas polowań, w wykonaniu duetu Harris Hawk. Sowa puchacz (Bubo bubo) i raróg (Falco cherrug) cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Nasza redakcja była jednym z patronów medialnych uroczystości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze