Reklama

Dawali z siebie wszystko...

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego, czy w danej chwili wygrywamy, czy przegrywamy, dawać z siebie wszystko” – te słowa Vince’a Lombardiego, legendarnego trenera futbolu amerykańskiego i dyrektora National Football League przyświecały dowództwu 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie podczas podsumowania 2020 r. pod względem działalności, szkolenia i... współzawodnictwa sportowego.

Wyniki współzawodnictwa wyłoniły zwycięzców spośród wszystkich jednostek podhalańskiej brygady. Wiele do powiedzenia miały w nim dwie jednostki Garnizonu Przemyśl, wchodzącego w skład 21 BSP.

Pierwsze miejsce zajął 5 Batalion Strzelców Podhalańskich w Przemyślu, a trzecie – 1 Batalion Czołgów wŻurawicy. Żołnierze jednostek 21 BPS rywalizowali w ub.r. w kilku konkurencjach, m.in. koszykówce (wygrał przemyski batalion), pływaniu, biegach przełajowych, a także biegach na orientację, w których bezkonkurencyjny okazał się z kolei żurawicki 1 bcz. Ze względu na panujący stan epidemii, wiele konkurencji nie mogło się odbyć.

Żołnierze batalionów z naszego regionu brali również udział w mistrzostwach 18 Dywizji Zmechanizowanej, reprezentując 21 BSP oraz w Mistrzostwach Wojska Polskiego. Ich wyniki znacząco wpłynęły na zajęcie przez 21 Brygadę Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie 1. miejsca na szczeblu 18 Dywizji Zmechanizowanej.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama