Reklama

Debatowali pod przewodnictwem Jarosława Gowina

11/06/2020 08:57

W jarosławskim hotelu ADM spotkały się podkarpackie struktury Porozumienia Jarosława Gowina. Głównym powodem spotkania było opracowanie strategii poparcia w nadchodzących wyborach kandydata Zjednoczonej Prawicy Andrzeja Dudy.

26 maja spotkały się zarządy przemysko-krośnieńskich oraz rzeszowskich struktur Porozumienia Jarosława Gowina. Debatowano przede wszystkim o tym, jak w ich okręgach zapewnić poparcie dla ich kandydata w nachodzących wyborach prezydenckich. Mówił o tym w krótkim spotkaniu z dziennikarzami lider ugrupowania Jarosław Gowin. – Spotykamy się po to, żeby porozmawiać[paywall] i przygotować plan działania wszystkich członków i sympatyków porozumienia w zbliżającej się kampanii prezydenckiej pana prezydenta Andrzeja Dudy – wyjaśniał J. Gowin. – Wiadomo, że Zjednoczona Prawica składa się z trzech partii i my reprezentujemy ten nurt najbardziej umiarkowany, nurt przedsiębiorczy i nurt prosamorządowy. Dlatego nasze przesłanie może trafiać do nieco innej grupy wyborców niż przesłanie PiS czy Solidarnej Polski. Jest rzeczą bardzo ważną, by działania oddolne w Jarosławiu, Jaśle, Przemyślu, Krośnie, Stalowej Woli czy Tarnobrzegu były skoordynowane z działaniami ogólnopolskimi – uzupełniał. Lider Porozumienia przekonywał w Jarosławiu o tym, że ostatnie lata rządu Zjednoczonej Prawicy to był owocny czas dla Polski i Polaków, a sukcesy, do których prowadził kraj ów obóz, nie byłyby możliwe bez solidnej współpracy z prezydentem Dudą. Podkreślał jednak znaczenie właściwej motywacji. – To nie jest tak, że mogą nas uspokajać korzystne sondaże, to nie jest tak, że tę wygraną, choć tu na Podkarpaciu  wydaje się to oczywiste, mamy w kieszeni. Przeciwnie, będziemy potrzebowali ogromnej aktywności i ogromnego zaangażowania wszystkich tych, którzy dobrze życzą obozowi Zjednoczonej Prawicy, wszystkich tych, którzy dobrze życzą Polsce. Były premier odniósł się także do ostatnich sondaży pokazujących, że pozycja Andrzeja Dudy nieco słabnie. – Wybory odbędą się mniej więcej za miesiąc, to oznacza, że dzisiaj te sondaże mają raczej charakter bardzo ogólny i przybliżony. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że będzie druga tura, a walka pomiędzy prezydentem Dudą i jego kontrkandydatem, zapewne będzie nim Rafał Trzaskowski, będzie wyrównana. Tu, na moim rodzinnym Podkarpaciu, nie trzeba nikogo przekonywać, że warto postawić na człowieka, który wyrósł z polskich i chrześcijańskich tradycji – komentował J. Gowin.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    makegoalken_999 2020-06-11 09:48:02

    This is a great thing, I think everyone feels this information is very valuable, thank you geometry dash

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2020-06-11 09:54:56

    Jako zwykły, szary obywatel jestem trochę zszokowany tym, że pan redaktor - było nie było człowiek wykształcony, inteligentny mający większe możliwości dostępu do informacji do dziś jest zdezorientowany i nie wie po co było zamykać w marcu. Przecież publikowane opinie opozycji i ekspertów były i są jednoznaczne. Rząd kompletnie nie był przygotowany do działania na wypadek tej pandemii, nie potrafił prawidłowo zdiagnozować a następnie właściwie zareagować pogłębiając istniejący chaos! Niektórzy ministrowie w tym czasie byli we Włoszech - gdzie przecież ludzie już umierali jak muchy - na nartach czy innych wycieczkach. Po nerwowych ruchach jak chociażby wysyłaniu w tym czasie maseczek do Chin zamiast kupowaniu dla ochrony swoich obywateli (nas!), załatwianie lewych dostaw z szemranymi firmami itd. itp. - nasuwał się jednoznaczny wniosek a pan redaktor dalej nie wie?! Gdzie był rząd, gdzie służby dyplomatyczne, gdzie wreszcie służby specjalne - że nie potrafiły zaobserwować i poinformować o rozwijającej się od listopada 2019 roku w Azji pandemii??? To jest właśnie efekt i dowód nieudolności tej władzy wsadzającej na odpowiedzialne stanowiska swoich pociotków - bez wymaganego wykształcenia, wiedzy i doświadczenia. Tak właśnie beztrosko szafowano zdrowiem i życiem Polaków! Dzisiaj ta władza kłamiąc w żywe oczy, bezczelnie oszukuje Naród, że są i byli najlepsi w zwalczaniu epidemii na świecie. Zakazali wstępu do lasu po to aby po dwóch tygodniach gdy epidemia się rozszerzała zezwolić na wstęp do lasu - sic! Piętnowanie takich idiotyzmów władzy to właśnie rola niezależnego dziennikarstwa a nie zachwalanie kogoś z rządu dlatego, że ma podkrążone oczy z przepracowania a okazało się jak ostatnio widać na filmie - z pijaństwa w gmachu Sejmu także.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama