Z brązowym medalem z Mistrzostw Polski Młodziczek w Dębicy wróci zawodniczka Kolpinga Jarosław i uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu Natalia Maciałek. Zdobyła go w grze podwójnej.
Natalia zagrała w parze z Julią Borowską (Polonia Śmigiel). W 1/8 finału wyeliminowały turniejową „dwójkę” – Marię Toborek i Julię Zynę. Dotarły aż do półfinału, w którym uległy Milenie Mireckiej i Matyldzie Hadryś. W singlu N. Maciałek została sklasyfikowana na miejscach 17. – 24.
Lepiej w grze pojedynczej zaprezentował się jej klubowy kolega Szymon Flaumenhaft, który rywalizację singlową ukończył na pozycjach 9. – 16. Na tym samym miejscu młody zaowdnik z Jarosławia uplasował się w grze podwójnej. Szymon zagrał wspólnie z Krzysztofem Wnękiem (TKS Granit Strzelin).
Jarosławscy zawodnicy wystartowali także w turnieju drużynowym. Zespół w składzie: Szymon Flaumenhaft, Alan Zieliński i Łukasz Hajduk po pokonaniu w fazie grupowej ZKS-u Zielona Góra 3:2 i porażce z ULKS-em Moszczenica 2:3 został sklasyfikowany na pozycjach 9. – 16.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze