Reklama

Deblowy brąz Natalii Maciałek

Z brązowym medalem z Mistrzostw Polski Młodziczek w Dębicy wróci zawodniczka Kolpinga Jarosław i uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu Natalia Maciałek. Zdobyła go w grze podwójnej.

Natalia zagrała w parze z Julią Borowską (Polonia Śmigiel). W 1/8 finału wyeliminowały turniejową „dwójkę” – Marię Toborek i Julię Zynę. Dotarły aż do półfinału, w którym uległy Milenie Mireckiej i Matyldzie Hadryś. W singlu N. Maciałek została sklasyfikowana na miejscach 17. – 24.

Lepiej w grze pojedynczej zaprezentował się jej klubowy kolega Szymon Flaumenhaft, który rywalizację singlową ukończył na pozycjach 9. – 16. Na tym samym miejscu młody zaowdnik z Jarosławia uplasował się w grze podwójnej. Szymon zagrał wspólnie z Krzysztofem Wnękiem (TKS Granit Strzelin).

Jarosławscy zawodnicy wystartowali także w turnieju drużynowym. Zespół w składzie: Szymon Flaumenhaft, Alan Zieliński i Łukasz Hajduk po pokonaniu w fazie grupowej ZKS-u Zielona Góra 3:2 i porażce z ULKS-em Moszczenica 2:3 został sklasyfikowany na pozycjach 9. – 16.

Warto dodać, że medale i puchary najlepszym wręczał m.in. wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Kamil Dziukiewicz.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama