W całym kraju ludzie ekscytują się pięciocyfrowymi kwotami premii, jakie za dobrą pracę w ubiegłym roku przyznał sobie szczodry rząd. Tyle że nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Wszak, jak świat światem, człowiek zawsze chciał mieć więcej bydła, żon czy wreszcie pieniędzy. Taka to ludzka natura. Nie inaczej główkował niejaki Szymon O., który przez parę lat tyrał za najniższą krajową.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze