Po dwóch latach ponownie udało się rozdzielić Dni Przeworska i Przeworski Blues Festiwal. – W tym roku fajerwerków wprawdzie jeszcze nie będzie, ale mam nadzieję, że już na 14. ogólnopolski festiwal uda się zaprosić naprawdę wielką gwiazdę – zapowiedział główny inspirator i organizator przeworskiego festiwalu bluesowego, znany z „Outsidera” Jacek Szpytma.
Przeworsk Blues Festiwal to już tradycja oraz największa tego typu impreza w Polsce południowo-wschodniej. Nieprzerwanie odbywa się w mieście nad Mleczką od dwunastu lat. W tym roku, w dniach 26 i 27 czerwca, planowana jest trzynasta edycja imprezy. Od dwóch lat łączono ją z Dniami Przewoska i nikt nie był z takiego rozwiązania zadowolony. W tym roku zarówno burmistrz Przeworska, jak i Jacek Szpytma zgodnie stwierdzili, że tak dalej być nie może i ostatecznie odbędą się dwie osobne imprezy. Najpierw Przeworsk Blues Festiwal, a po nim, najprawdopodobniej w drugi weekend lipca, Dni Przeworska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ja i tak wole np jechac na dni gminy tryncza zawsze włodarze tej gminy zapraszali fajnych artystów np Kombii i wszyscy fajnie sie bawili a w Przeworsku to lepiej kupic pare piw i pizze do domu zamówić nic specjalnego
ja i tak wole np jechac na dni gminy tryncza zawsze włodarze tej gminy zapraszali fajnych artystów np Kombii i wszyscy fajnie sie bawili a w Przeworsku to lepiej kupic pare piw i pizze do domu zamówić nic specjalnego