Reklama

Dni Przeworska i Blues Festiwal osobno

23/02/2015 08:33

Po dwóch latach ponownie udało się rozdzielić Dni Przeworska i Przeworski Blues Festiwal. – W tym roku fajerwerków wprawdzie jeszcze nie będzie, ale mam nadzieję, że już na 14. ogólnopolski festiwal uda się zaprosić naprawdę wielką gwiazdę – zapowiedział główny inspirator i organizator przeworskiego festiwalu bluesowego, znany z „Outsidera” Jacek Szpytma.

Przeworsk Blues Festiwal to już tradycja oraz największa tego typu impreza w Polsce południowo-wschodniej. Nieprzerwanie odbywa się w mieście nad Mleczką od dwunastu lat. W tym roku, w dniach 26 i 27 czerwca, planowana jest trzynasta edycja imprezy. Od dwóch lat łączono ją z Dniami Przewoska i nikt nie był z takiego rozwiązania zadowolony. W tym roku zarówno burmistrz Przeworska, jak i Jacek Szpytma zgodnie stwierdzili, że tak dalej być nie może i ostatecznie odbędą się dwie osobne imprezy. Najpierw Przeworsk Blues Festiwal, a po nim, najprawdopodobniej w drugi weekend lipca, Dni Przeworska. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    luki - niezalogowany 2015-04-26 20:45:21

    ja i tak wole np jechac na dni gminy tryncza zawsze włodarze tej gminy zapraszali fajnych artystów np Kombii i wszyscy fajnie sie bawili a w Przeworsku to lepiej kupic pare piw i pizze  do domu zamówić nic specjalnego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości