Reklama

Dobrze, że malują, tylko czemu po g. 22?

23/07/2024 16:38

– Jest godzina 22. Na Tatarską zajeżdżają panowie tłukąc się, rozkładając pachołki, krzycząc, śmiejąc się i malując pasy. Aktualnie, jak wszyscy wiemy, są upały, a noc jest jedyną porą, kiedy człowiek może otworzyć okno przewietrzyć mieszkanie i odetchnąć – opisuje niedawną sytuację Czytelniczka.

– W takich warunkach jest to jednak niemożliwe. Nawet jak panowie „zwiną” sprzęt to, jak wiadomo, zapach farby zostanie. Noc zatem musi obejść się bez wietrzenia.  W tym momencie pojawia się moje pytanie: kto organizuje tak świetne pomysły, by na niezbyt uczęszczanej ulicy malować pasy o takiej godzinie? Widziałam, że na głównych ulicach takie malowanie odbywa się w ciągu dnia. Na ulicy Tatarskiej ruch w godzinach przedpołudniowych jest praktycznie zerowy. Czy ma to sens? – pyta nasza Czytelniczka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama