W kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Żurawicy odbyły się dziś Dożynki Archidiecezji Przemyskiej, Powiatu Przemyskiego i Gminy Żurawica. Ze względów epidemicznych w tym roku dożynki miały okrojoną formę i ograniczały się wyłącznie do Mszy św.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze