W niedzielę, 25 sierpnia, w Witoszyńcach odbędzie się uroczyste święto plonów gminy Przemyśl.
Dożynkowe obchody rozpocznie uroczysta msza święta o g. 14 w kościele parafialnym w Witoszyńcach. Po niej korowód dożynkowy przejdzie na plac obok świetlicy, gdzie o g. 15.30 oficjalnie rozpoczną się dożynki.
Co jeszcze w programie? M.in. występ artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grochowcach, prezentacja wieńców oraz zabawa taneczna z zespołem Iluzer.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze