Reklama
SIER25

godz: 14:00

W niedzielę, 25 sierpnia, w Witoszyńcach odbędzie się uroczyste święto plonów gminy Przemyśl.

Dożynkowe obchody rozpocznie uroczysta msza święta o g. 14 w kościele parafialnym w Witoszyńcach. Po niej korowód dożynkowy przejdzie na plac obok świetlicy, gdzie o g. 15.30 oficjalnie rozpoczną się dożynki.

Co jeszcze w programie? M.in. występ artystyczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grochowcach, prezentacja wieńców oraz zabawa taneczna z zespołem Iluzer.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/08/2024 11:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama