W niedzielę, 8 września br., odbędzie się największe w roku święto rolników z powiatu jarosławskiego. Dożynki powiatowo-gminne będą świętowane w Chłopicach. Uroczystość będzie okazją do tego, by wspólnie podziękować lokalnym gospodarzom za tegoroczne plony, ale także do tego, aby miło i aktywnie spędzić czas z najbliższymi.
Organizatorzy przygotowali moc atrakcji – od kolorowych korowodów przez tradycyjne obrzędy aż po występy lokalnych zespołów. Na najmłodszych czekać będzie fantastyczna strefa zabaw, a dla smakoszy nie zabraknie pysznych, regionalnych potraw. Nie zabraknie stoisk z rękodziełem i lokalnymi specjałami.
Będą koniki, alpaki, piana party, loty balonem oraz… niespodzianki, spadające z nieba! Zatańczy też Powiatowe Ognisko Baletowe, po którym na scenę wkroczy SMS Jarosław ze swoimi niesamowitymi akrobacjami. Potem deski przejmą zespoły ze Stowarzyszenia Em-Art oraz pełni młodzieńczej werwy Akademicy. Wieczorem wystąpi Agnes – mistrzyni skrzypiec elektrycznych. Po tym czarującym koncercie, zespół Perła porwie Was do tańca do (prawie) białego rana!
– Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i znajomych! Spędźmy ten dzień razem, ciesząc się urokami naszej pięknej tradycji! Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia na dożynkach!
– zaprasza starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze